Call Me: (+44) 7846257479
info@bbikowskacoach.com
Call Me: (+44) 7846257479
info@bbikowskacoach.com

O Mnie

Beata Bikowska

Witaj

Jestem Beata, Health I Life Coach. Zarejestrowana w Health and Care Professionals Council oraz Polish Psychologist Association.

Od 25 lat pracuje z ludźmi, pomagam im dbać o zdrowie, osiągać cele i żyć szczęśliwie. Praca z ludźmi i dla ludzi to moja pasja.

Jako pielęgniarka poznałam psychikę i ciało ludzkie, walkę z chorobami, cierpienie i ból. Poznałam model medyczny, który obarcza przede wszystkim geny i styl życia za stan naszego zdrowia. Jako pracownik socjalny poznałam dusze ludzka. Miałam zaszczyt towarzyszyć ludziom w najróżniejszych momentach ich życia od smutku po radość, od rezygnacji, upadku po kolejna walkę i zwycięstwo.

Miałam możliwość poznać ich uczucia, emocje, ich historie, niezwykle historie. Miałam zaszczyt towarzyszyć ludziom w podroży, która zwą życiem. Dzięki temu poznałam również socjalny model spojrzenia na życie ludzkie.

To, skąd pochodzimy, to jak wyglądało nasze dzieciństwo, to jak wygląda nasza sytuacja finansowa, zawodowa, czy mamy wspierająca rodzinne czy też zmagamy się z walka z uzależnieniami, a także kim i czym się otaczamy ma wpływ na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Za tym kryją się także relacje z innymi, radzenie sobie z trudnościami i postrzeganie samego siebie, wiara w swoja sile i możliwości.

Jako Health i Life Coach pomagam ludziom określać ich cele, życiowe, zawodowe oraz prozdrowotne. Pomagam określać ich zasoby, plan działania a przede wszystkim pomagam im osiągać ich cele. Moim osobistym celem jest pomoc ludziom w odnajdywaniu ich ukrytego potencjału oraz odpowiednie nim kierowanie.

 

Dlaczego ja? Ponieważ posiadam odpowiednia wiedze, doświadczenie zawodowe, a także doświadczenie życiowe. Sama kiedyś nie wierzyłam w to, że mam wpływ na to jak żyje i jak się czuje. Jednak określiłam swoje cele, osiągnęłam je i wiem, że jak się chce to można wiele osiągnąć. Ja dałam rade, Ty też dasz.

Ja w Ciebie wierze. Czas abyś Ty uwierzył w siebie i żył życiem jakiego pragniesz.

Translate »